Anadolu Sigorta’dan Motif Kartlılara Özel Avantajlar

Anadolu Sigorta’dan Motif Kartlılara Özel Avantajlar

Şirketimizin Motif Kart sahibi Memur-Sen’lilere yönelik yapmış olduğu işbirliği kapsamında, aşağıda sunulan ürün ve oranlarda indirim uygulanacaktır.

Ürün Açıklaması İndirim Oranı
%
İndirim kimleri
kapsamaktadır.
Motif Kart Trafik Sigortası 3

Üye, üyenin anne, baba,
eş ve çocukları
yararlanabilmektedir.
Motif Kart Birleşik Kasko “Genişletilmiş
Kasko” Sigortası
10
Motif Kart Tamamlayıcı Sağlık Sigortası* 10
MOTİF Kart Bireysel Sağlık Sigortası* 10
MOTİF Kart Modüler Konut Paket Sigorta 25
MOTİF Kart Yeni Nesil Konut Paket Sigorta 25

 

Kampanya şartları aşağıda yer almaktadır.

  • Motif Kart’lıların şirketimizdeki ayrıcalıklardan faydalanabilmeleri için öncelikle www.motifkart.com.tr adresinde yer alan kampanyalar bölümüne giriş yaparak şirketimizin ürünlerinin olduğu alandan indirim kodu almaları gereklidir.
  • İndirim kodu olmaksızın indirimlerden faydalanmak mümkün değildir.
  • Motif Kart üyesi olan, üyenin anne, baba, eş ve çocukları indirimden yararlanabilecektir.
  • Motif Kart Trafik Sigortası’nda indirim, tüm araç grupları için, Motif Kart Birleşik Kasko “Genişletilmiş Kasko” Sigortasında indirim, hususi oto ve kamyonet/panelvan tipi araçlar için geçerlidir.
  • Ürünlerde asgari prim uygulaması bulunmaktadır. Uygulanacak indirimler asgari primle sınırlıdır.
  • Bu indirimler başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
  • WEB sitemizden de kod girilerek teklif/poliçe düzenlenebilecektir.
  • İndirim kodu tek kullanımlıktır, aynı üye indirimden sadece 1 kez yararlanabilir.

© 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.

ACİL YOL YARDIM

SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ METNİ

İnallar Otomotiv A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek aktivite, tanıtım, ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili reklam ve promosyonlardan haberdar olmak için Şirketimiz tarafından şahsınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay vermeniz gerekmektedir.

İzin verdiğiniz takdirde; İnallar Otomotiv A.Ş.’nin, size kampanya ve tanıtımlarla ilgili bilgi sunmasını ve satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarını göndermesini, paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi işleyerek, size telefon, kısa mesaj ve elektronik posta ile ulaşılmasını ve elektronik iletilerin içeriğinin ve diğer kayıtların gerektiğinde ilgili Bakanlığa sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasını kabul etmektesiniz.

Bu bilgiler sadece iletilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz 3. kişilerle gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilir, verdiğiniz onayı geri alabilirsiniz. Bu talebinizi Şirketimize çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak veya Şirketimiz bilgilerindeki iletişim adreslerine ücretsiz olarak iletebilirsiniz.