Anadolu Sigortalılar Araçlarını Ücretsiz Yıkatıyor!

Anadolu Sigortalılar Araçlarını Ücretsiz Yıkatıyor!

Şirketimizden kasko poliçesi satın alan sigortalılarımız yılda 2 defa olmak üzere standart araç yıkama (iç ve dış yıkama) hizmetlerinden ücretsiz faydalanıyor.

27 Kasım 2019 itibariyle geçerli olan kampanyamızın şartları aşağıda yer almaktadır

- Araç yıkama hizmetimiz yılda iki kez, Şirketimizden Genişletilmiş Kasko Sigorta poliçesi olan bireysel müşterilerimizin kullanım tarzı; hususi oto, kamyonet -panel/glass van tipi ve motosiklet olan araçları için geçerlidir.

- Hizmetten faydalanabilmek için Sigortam Cepte uygulamamızdan alınan şifre ile OTOVINN hizmet noktalarında bulunan akıllı cihazlara plaka ve şifreyi girmek gerekmektedir

- 1 yıllık poliçe süresinde 2 defa standart araç yıkama (iç ve dış yıkama) hizmeti kullanılabilir. Her kullanım için şifre alınması gerekmektedir

- Poliçenin iptal edilmesi ya da araç değişikliği ile kapsama girmeyen kullanım tarzı bir araca geçiş yapılması durumunda oto yıkama hizmeti sona ermektedir.

- Anadolu Sigorta ve OTOVINN süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.

-Poliçe kapsamında sunulan araç yıkama hizmetinin tüm sorumluluğu OTOVINN’a aittir. Anadolu Sigorta hizmetlerin kullanımı veya kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı her türlü zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir

- Bu hizmet OTOVINN firması tarafından herhangi bir ücret talep edilmeksizin sağlanacak olup hizmet noktalarının güncel bilgileri için tıklayınız.

-Kampanya belirlenen OTOVINN hizmet noktaları haricinde geçerli değildir.

- Spor kulüplerine özel kasko ürünlerimiz söz konusu hizmetten faydalanabilir. Marka kasko ürünlerimiz ise, kapsam dışındadır.

© 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.

ACİL YOL YARDIM

SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ METNİ

İnallar Otomotiv A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek aktivite, tanıtım, ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili reklam ve promosyonlardan haberdar olmak için Şirketimiz tarafından şahsınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay vermeniz gerekmektedir.

İzin verdiğiniz takdirde; İnallar Otomotiv A.Ş.’nin, size kampanya ve tanıtımlarla ilgili bilgi sunmasını ve satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarını göndermesini, paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi işleyerek, size telefon, kısa mesaj ve elektronik posta ile ulaşılmasını ve elektronik iletilerin içeriğinin ve diğer kayıtların gerektiğinde ilgili Bakanlığa sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasını kabul etmektesiniz.

Bu bilgiler sadece iletilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz 3. kişilerle gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilir, verdiğiniz onayı geri alabilirsiniz. Bu talebinizi Şirketimize çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak veya Şirketimiz bilgilerindeki iletişim adreslerine ücretsiz olarak iletebilirsiniz.