Anadolu Sigortalılar Araçlarını Ücretsiz Yıkatıyor!

Anadolu Sigortalılar Araçlarını Ücretsiz Yıkatıyor!

Şirketimizden kasko poliçesi satın alan sigortalılarımız yılda 2 defa olmak üzere standart araç yıkama (iç ve dış yıkama) hizmetlerinden ücretsiz faydalanıyor.

27 Kasım 2019 itibariyle geçerli olan kampanyamızın şartları aşağıda yer almaktadır

- Araç yıkama hizmetimiz yılda iki kez, Şirketimizden Genişletilmiş Kasko Sigorta poliçesi olan bireysel müşterilerimizin kullanım tarzı; hususi oto, kamyonet -panel/glass van tipi ve motosiklet olan araçları için geçerlidir.

- Hizmetten faydalanabilmek için Sigortam Cepte uygulamamızdan alınan şifre ile OTOVINN hizmet noktalarında bulunan akıllı cihazlara plaka ve şifreyi girmek gerekmektedir

- 1 yıllık poliçe süresinde 2 defa standart araç yıkama (iç ve dış yıkama) hizmeti kullanılabilir. Her kullanım için şifre alınması gerekmektedir

- Poliçenin iptal edilmesi ya da araç değişikliği ile kapsama girmeyen kullanım tarzı bir araca geçiş yapılması durumunda oto yıkama hizmeti sona ermektedir.

- Anadolu Sigorta ve OTOVINN süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.

-Poliçe kapsamında sunulan araç yıkama hizmetinin tüm sorumluluğu OTOVINN’a aittir. Anadolu Sigorta hizmetlerin kullanımı veya kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı her türlü zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir

- Bu hizmet OTOVINN firması tarafından herhangi bir ücret talep edilmeksizin sağlanacak olup hizmet noktalarının güncel bilgileri için tıklayınız.

-Kampanya belirlenen OTOVINN hizmet noktaları haricinde geçerli değildir.

- Spor kulüplerine özel kasko ürünlerimiz söz konusu hizmetten faydalanabilir. Marka kasko ürünlerimiz ise, kapsam dışındadır.

© 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.

ACİL YOL YARDIM

SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM