AURA

AURA

Aura Sigortası ferdi kaza; tehlikeli hastalıklar ve ikinci görüş hizmetini tek bir poliçede birleştiren bir ferdi kaza sigortasıdır. 

 

Aura, sizleri sigorta dönemi boyunca maruz kalabileceğiniz kazaların neticelerine karşı korur. 

 

Aura Sigortası poliçe yapısı olarak birçok avantaj sunmaktadır. Bunlar;

 

  • Normal bir ferdi kaza sigortasına göre daha kapsamlı bir sigorta yaptırabilmek,

  • Ferdi kaza sigortası ile birlikte tehlikeli birçok hastalığa karşı da koruma sağlanması,

  • Kredi kartınızla, aylık düşük prim tutarlı ile taksitli ödeme yapmak.

 

Tehlikeli Hastalıklar Kapsamına Hangi Durumlar Dahildir?

Tehlikeli Hastalıklar teminatı ile aşağıda belirtilen hastalıklardan herhangi birinin tıbbi teşhisi durumunda poliçe üzerinde yaza tazminat bedeli sigortalıya ödenir.

 

  • Miyokard Enfarktüsü (Kalp Krizi)

  • İnme – Felç
  • Kanser
  • Böbrek Yetmezliği
  • Multiple Sclerosis (MS)
  • Organ Nakli

Teminat limitleri seçeceğiniz plana göre değişmektedir. 

 

Neden Ray Sigorta?

İkinci görüş hizmeti:   Sigortalının tehlikeli hastalıklar kapsamında belirtilen hastalıklarından birine yakalanması durumunda, Amerika’da görev yapan, hastalıkla ilgili doktordan alınacak ikinci görüş sigortalıya ulaştırılır.

Bu hizmet kapsamındaki süreçte koordinasyon sağlanarak, hastanın gerekli muayene ve tahlilleri ile dosya oluşturulur, ilgili doktora iletilir ve gelen cevabın da çevirisi yapılarak sigortalıya ulaştırılır.

 

Daha yüksek oranlarda tazminat alma imkânı:   Türkiye’deki ferdi kaza sigortalarında sakatlık oranları genel şartlar ile belirlenmiştir ve sektör genelindeki tüm ferdi kaza ürünlerinde bu oranlar uygulanır. Aura sigorta poliçesinde ise bu oranlar sektörde ilk defa artırılmıştır. Bu sayede daha yüksek oranlarda tazminat almaya hak kazanırsınız. 

Özel Şoför Hizmeti:  Sigortalı ihtiyacı halinde (yurt içi-yurt dışından gelen misafirlerin karşılanması ve transferi, yoğun iş temposu içerisinde aile bireylerinin ihtiyaç duyması, her türlü özel durum ve benzeri hallerde) veya karşılaştığı acil bir durumda (ani hastalık, yaralanma halleri) teminat limitine istinaden özel şoför hizmeti sağlanır.

Mini Onarım Donanım Hizmeti:  Konut içerisinde ihtiyaç duyulabilecek belirtilen küçük ölçekli montaj, demontaj, onarım işlemleri ile ilgili destek ve organizasyon hizmeti sağlanır.

© 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.

ACİL YOL YARDIM

SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ METNİ

İnallar Otomotiv A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek aktivite, tanıtım, ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili reklam ve promosyonlardan haberdar olmak için Şirketimiz tarafından şahsınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay vermeniz gerekmektedir.

İzin verdiğiniz takdirde; İnallar Otomotiv A.Ş.’nin, size kampanya ve tanıtımlarla ilgili bilgi sunmasını ve satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarını göndermesini, paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi işleyerek, size telefon, kısa mesaj ve elektronik posta ile ulaşılmasını ve elektronik iletilerin içeriğinin ve diğer kayıtların gerektiğinde ilgili Bakanlığa sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasını kabul etmektesiniz.

Bu bilgiler sadece iletilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz 3. kişilerle gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilir, verdiğiniz onayı geri alabilirsiniz. Bu talebinizi Şirketimize çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak veya Şirketimiz bilgilerindeki iletişim adreslerine ücretsiz olarak iletebilirsiniz.