Türkiye’de ilk! Ticari Siber Güvenlik Paket Poliçesi

Türkiye’de ilk! Ticari Siber Güvenlik Paket Poliçesi

Geçtiğimiz yıl Avrupa’ya düzenlenen siber saldırıların %77’sinin hedefinde Türkiye’nin bulunduğunu biliyor musunuz?

“Türkiye’de ilk ve tek” olan ürünümüz Ticari Siber Güvenlik Paket Poliçesi ile ticari işletmelerin ve KOBİ’lerin siber saldırılardan korunmaları artık mümkün.

Ticari Siber Güvenlik Paket Poliçesi ürünümüz ile ticari işletme ve KOBİ'lerin karşı karşıya kalabilecekleri siber güvenlik risklerine yönelik geniş kapsamlı koruma paketini alternatifli limitlerle ve uygun prim seçenekleri ile sunuyoruz.

Ticari Siber Güvenlik Paket Poliçesi ürünümüzün tanıtım videomuza erişmek için tıklayın.

© 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.

ACİL YOL YARDIM

SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ METNİ

İnallar Otomotiv A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek aktivite, tanıtım, ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili reklam ve promosyonlardan haberdar olmak için Şirketimiz tarafından şahsınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay vermeniz gerekmektedir.

İzin verdiğiniz takdirde; İnallar Otomotiv A.Ş.’nin, size kampanya ve tanıtımlarla ilgili bilgi sunmasını ve satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarını göndermesini, paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi işleyerek, size telefon, kısa mesaj ve elektronik posta ile ulaşılmasını ve elektronik iletilerin içeriğinin ve diğer kayıtların gerektiğinde ilgili Bakanlığa sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasını kabul etmektesiniz.

Bu bilgiler sadece iletilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz 3. kişilerle gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilir, verdiğiniz onayı geri alabilirsiniz. Bu talebinizi Şirketimize çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak veya Şirketimiz bilgilerindeki iletişim adreslerine ücretsiz olarak iletebilirsiniz.