Allianz Bireysel Sağlık Büyük İndirim Kampanyası

Allianz Bireysel Sağlık Büyük İndirim Kampanyası

Bu kampanya ile birlikte 1 Temmuz – 30 Eylül 2024 tarihleri arasında, yeni iş olarak Modüler Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi modülü satın alacak müşterilerimiz %20 indirim kazanıyor. 

Kampanya Koşulları

  1. Kampanya, 1 Temmuz - 30 Eylül 2024 tarihleri arasında Allianz Sigorta’dan yeni iş olarak Modüler Sağlık Sigortası alacak olan sigortalılarımız için geçerlidir.
  2. Başka bir sigorta şirketinde mevcut poliçesi olup Allianz’dan Modüler Sağlık Sigortası almak isteyen müşterilerimiz için hasarsızlık indirimi hakketmiş olma şartı aranmaktadır.
  3. Sadece ilk yıl primine özel olarak Modüler Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi modülünde %20 indirim uygulanacaktır.
  4. Modüler Sağlık Sigortası ürünümüzde Yatarak Tedavi’ye ek olarak Ayakta Tedavi ve Doğum gibi diğer teminatlar da alındığında; toplam ürün içeriğinde sadece Yatarak Tedavi teminatında %20 indirim uygulanacaktır. Yatarak Tedavi priminin toplam primdeki ağırlığına bağlı olarak ortalama indirim %20’nin altında olabilecektir.
  5. Kampanya katılımı için Sigorta Ettiren değil, Sigortalı üzerinden kontrol ve uygulama yapılacaktır.
  6. Diğer tüm prim uygulamaları mevcut haliyle, bu kampanyadan bağımsız olarak devam edecektir. (Sürprim vb. uygulamalar)
  7. Kampanya kapsamında poliçe başlangıç tarihi dikkate alınacaktır.
  8. Kampanya, tüm satış kanallarımızda geçerli olacaktır.
  9. Allianz Sigorta, kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutacaktır.

© 2024 - Tüm Hakları Saklıdır.

ACİL YOL YARDIM

SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ METNİ

İnallar Otomotiv A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek aktivite, tanıtım, ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili reklam ve promosyonlardan haberdar olmak için Şirketimiz tarafından şahsınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay vermeniz gerekmektedir.

İzin verdiğiniz takdirde; İnallar Otomotiv A.Ş.’nin, size kampanya ve tanıtımlarla ilgili bilgi sunmasını ve satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarını göndermesini, paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi işleyerek, size telefon, kısa mesaj ve elektronik posta ile ulaşılmasını ve elektronik iletilerin içeriğinin ve diğer kayıtların gerektiğinde ilgili Bakanlığa sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasını kabul etmektesiniz.

Bu bilgiler sadece iletilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz 3. kişilerle gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilir, verdiğiniz onayı geri alabilirsiniz. Bu talebinizi Şirketimize çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak veya Şirketimiz bilgilerindeki iletişim adreslerine ücretsiz olarak iletebilirsiniz.