Sağlık Çalışanları Kampanyası

Sağlık Çalışanları Kampanyası

Sağlığımızı korumak için verdikleri tüm emeklere minnettar olduğumuz sağlık çalışanlarına %10 indirim Allianz’da.

Bu kampanya ile birlikte 31 Mart 2024 tarihine kadar, ilk kez Modüler Sağlık Sigortası veya Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası satın alacak sağlık çalışanları* tüm indirimlere ek %10 indirim kazanıyor. Üstelik Allianz’ım uygulaması üzerinden sunulan dijital sağlık, Dr. Allianz ve pek çok marka indiriminden de ücretsiz faydalanabiliyor.

Kampanya Koşulları

  1. Kampanya, 1 Mart – 31 Mart 2024 tarihleri arasında Allianz Sigorta’dan yeni iş olarak Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Modüler Sağlık Sigortası alacak olan sağlık çalışanlarımız* için geçerlidir.
  2. Sadece ilk yıl primine özel olarak yukarıda belirtilen tarihler arasında düzenlenen Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Modüler Sağlık Sigortası ürünlerinde diğer indirimlere ek %10 indirim uygulanacaktır.
  3. Kampanya katılımı için poliçe kapsamında yer alan sigortalılardan en az birinin sağlık çalışanı* olması yeterlidir. En az bir sağlık çalışanının bu kapsamda poliçede olması durumunda poliçedeki tüm kişiler indirimden faydalanabilecektir.
  4. Sağlık kurumlarında yer almayan sağlık çalışanları, diplomaları veya sorumlu derneklere kayıt bilgileri ile indirimden yararlanabilir. Sağlık kurumları içerisinde yer alan doktor, hemşire, tıbbi sekreter, fizyoterapist, diyetisyen, idari personel, banko görevlisi, anestezi teknikerleri, acil tıp teknisyenleri (ATT), paramedikler, radyoloji teknikerleri, odyometristler ve laborantlar gibi hastane kadrosunda yer alan tüm çalışanlar da çalıştıkları firmada yer aldıklarına dair evraklar ile indirimden faydalanabilir.
  5. Sağlık çalışanı tanımı madde 4’te belirtilen meslek gruplarını kapsamaktadır ve bu meslek mensubu olduğuna dair belge sunabilen tüm sigortalı adayları bu kampanyadan yararlanabilirler.
  6. Kampanya kapsamında indirim uygulamasında poliçe başlangıç tarihi dikkate alınacaktır.
  7. Kampanya web sitemiz üzerinden uçtan uca online tamamlanan satış kanalları ve Allianz’ım mobil uygulaması hariç tüm satış kanallarımızda geçerlidir. Web sitemizdeki referans alanına bıraktığınız “Beni Arayın” talebi ile sistemden atanacak Acente üzerinden sağlık çalışanı olduğunu gösteren doğru evrak teminini sağlayan müşterilerimiz indirimden faydalanabilecekler.  
  8. Allianz Sigorta, kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutacaktır.

* Sağlık çalışanları; Sağlık kurumları içerisinde yer alan doktor, hemşire, tıbbi sekreter, fizyoterapist, diyetisyen, idari personel, banko görevlisi, anestezi teknikerleri, acil tıp teknisyenleri (ATT), paramedikler, radyoloji teknikerleri, odyometristler ve laborantlar gibi hastane kadrosunda yer alan tüm çalışanlar.

© 2024 - Tüm Hakları Saklıdır.

ACİL YOL YARDIM

SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ METNİ

İnallar Otomotiv A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek aktivite, tanıtım, ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili reklam ve promosyonlardan haberdar olmak için Şirketimiz tarafından şahsınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay vermeniz gerekmektedir.

İzin verdiğiniz takdirde; İnallar Otomotiv A.Ş.’nin, size kampanya ve tanıtımlarla ilgili bilgi sunmasını ve satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarını göndermesini, paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi işleyerek, size telefon, kısa mesaj ve elektronik posta ile ulaşılmasını ve elektronik iletilerin içeriğinin ve diğer kayıtların gerektiğinde ilgili Bakanlığa sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasını kabul etmektesiniz.

Bu bilgiler sadece iletilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz 3. kişilerle gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilir, verdiğiniz onayı geri alabilirsiniz. Bu talebinizi Şirketimize çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak veya Şirketimiz bilgilerindeki iletişim adreslerine ücretsiz olarak iletebilirsiniz.