Allianz Sigorta İşyerim Sigortası ve/veya Güvenli İşyerim Sigortası’nda vadesi devam eden müşterilerimiz için MGS Güvenl

Allianz Sigorta İşyerim Sigortası ve/veya Güvenli İşyerim Sigortası’nda vadesi devam eden müşterilerimiz için MGS Güvenl

Allianz olarak müşterilerimizin güvenliği en önemli önceliklerimizdendir. İşyerim Sigortaları ile KOBİ’leri sürdürülebilir geleceğe ve dijital dönüşüme hazırlarken güvenliği de unutmadık. İşyerim Sigortası ve/veya Güvenli İşyerim Sigortası’nda vadesi devam eden müşterilerimiz için MGS Güvenlik’ten %50 indirim fırsatı sunuyoruz.  

 

Kampanya Koşulları

  1. Kampanya  01.06.2023 - 31.12.2023 tarihleri arasında geçerlidir.
  2. Kampanya Allianz İşyerim Sigortası ve Allianz Güvenli İşyerim Sigortası aktif müşterileri için geçerlidir. Kampanya dönemi içerisinde sigorta poliçesi vadesi devam eden müşteriler kampanyadan faydalanabilecektir.
  3. Kampanyalı fiyatlar, MGS’nin hazırlamış olduğu 2023 yılı liste fiyatları üzerinden %50 indirimli olarak hesaplanır. Kampanya indirimli ürünlerde geçerli değildir.
  4. Kampanya sadece yurt içinde kullanılabilecek MGS Güvenlik ürünleri için geçerlidir.
  5. Kampanya, kiralanan güvenlik ürününün aylık kiralama fiyatlaması üzerinden uygulanır.
  6. Kampanyadan faydalanılabilmesi için 24 aylık taahhüt paketi seçilmelidir. Taahhütlü aboneliğin süresinden önce feshedilmesi halinde MGS’nin, Abonelik Sözleşmeleri ve Yönetmeliği hükümleri uyarınca bedel talep etme hakkı saklıdır.
  7. Kampanya kablolu ve kablosuz güvenlik ürünleri için geçerlidir.
  8. Rezervasyon, soru ve talepler için mgs.com.tr  internet sitesi, sosyal medya hesaplarından (Facebook, Twitter, Instagram) MGS Güvenlik’e ulaşabilir veya 0212 355 55 50 numaralı MGS Misafir Merkezi'ni arayabilirsiniz.
  9. MGS Güvenlik temsilcilerine aktif İşyerim Sigortası veya Güvenli İşyerim Sigortası poliçe numaranızı ileterek kampanya indiriminden faydalanabilirsiniz.
  10. Kampanya sınırlı sayıdadır ve her poliçe numarası için tek kullanımlıktır. Her kullanıcı kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir.

© 2024 - Tüm Hakları Saklıdır.

ACİL YOL YARDIM

SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ METNİ

İnallar Otomotiv A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek aktivite, tanıtım, ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili reklam ve promosyonlardan haberdar olmak için Şirketimiz tarafından şahsınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay vermeniz gerekmektedir.

İzin verdiğiniz takdirde; İnallar Otomotiv A.Ş.’nin, size kampanya ve tanıtımlarla ilgili bilgi sunmasını ve satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarını göndermesini, paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi işleyerek, size telefon, kısa mesaj ve elektronik posta ile ulaşılmasını ve elektronik iletilerin içeriğinin ve diğer kayıtların gerektiğinde ilgili Bakanlığa sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasını kabul etmektesiniz.

Bu bilgiler sadece iletilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz 3. kişilerle gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilir, verdiğiniz onayı geri alabilirsiniz. Bu talebinizi Şirketimize çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak veya Şirketimiz bilgilerindeki iletişim adreslerine ücretsiz olarak iletebilirsiniz.