EYT’liler Sağlık Sigortasında %10 İndirim Kazanıyor!

EYT’liler Sağlık Sigortasında %10 İndirim Kazanıyor!

EYT’liler (Emeklilikte yaşa takılanlar) şimdi sağlık sigortasında çok avantajlı. Bu kampanya ile birlikte, ilk kez Modüler Sağlık Sigortası veya Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası satın alacak müşterilerimiz %10 indirim kazanıyor.

İndirimli poliçenizden faydalanmak için şubemizi ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Siz de hemen sağlık sigortası sahibi olmak için Allianz acentelerini ve anlaşmalı banka şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

  1. Kampanya, Allianz Sigorta’dan yeni iş olarak Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası veya Modüler Sağlık Sigortası alacak olan müşterilerimiz için geçerlidir.
  2. Modüler Sağlık Sigortası veya Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yeni iş poliçelerde (transfer dahil) %10 indirim sağlanacaktır.
  3. Sadece ilk yıl primine özel olarak, %10 indirim uygulanacaktır.
  4. Kampanya katılımı için Sigorta Ettiren değil, Sigortalı üzerinden kontrol ve uygulama yapılacaktır. Aynı anda hem Modüler hem Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürünü almanız durumunda her iki ürününüze de %10 indirim uygulanacaktır.
  5. Diğer tüm prim uygulamaları mevcut haliyle, bu kampanyadan bağımsız olarak devam edecektir (Sürprim vb. uygulamalar)
  6. Kampanya kapsamında poliçe başlangıç tarihi dikkate alınacaktır.
  7. Kampanya, tüm Allianz Acenteleri ve anlaşmalı bankalarda geçerli olacaktır.
  8. Allianz Sigorta, kampanya süresi ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutacaktır.
  9. EYT kapsamında verilecek %10 indirimden faydalanabilmeniz için e-devlet üzerinden alacağınız belgeyi iletmeniz yeterli olacaktır. Talep edilen evrak E-Devlet’te yer alan 4A Emekli Aylık Bilgisi ekranından “Barkodlu Belge Oluştur” seçeneğinden temin edilebilir.

© 2024 - Tüm Hakları Saklıdır.

ACİL YOL YARDIM

SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ METNİ

İnallar Otomotiv A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek aktivite, tanıtım, ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili reklam ve promosyonlardan haberdar olmak için Şirketimiz tarafından şahsınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay vermeniz gerekmektedir.

İzin verdiğiniz takdirde; İnallar Otomotiv A.Ş.’nin, size kampanya ve tanıtımlarla ilgili bilgi sunmasını ve satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarını göndermesini, paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi işleyerek, size telefon, kısa mesaj ve elektronik posta ile ulaşılmasını ve elektronik iletilerin içeriğinin ve diğer kayıtların gerektiğinde ilgili Bakanlığa sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasını kabul etmektesiniz.

Bu bilgiler sadece iletilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz 3. kişilerle gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilir, verdiğiniz onayı geri alabilirsiniz. Bu talebinizi Şirketimize çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak veya Şirketimiz bilgilerindeki iletişim adreslerine ücretsiz olarak iletebilirsiniz.