Kredi Notuna Göre İndirim Uygulaması

Kredi Notuna Göre İndirim Uygulaması

Müşterilerimize Findeks kredi notu skorlarına bağlı olarak belirli kasko poliçelerinde otomatik ve anında %10’a varan indirim avantajı sunuyoruz. Ayrıca, teklif alan müşterilerimiz ücretsiz olarak kredi raporlarına ulaşabileceklerdir.

Bireysel müşterilerimizin hususi otomobil veya kamyonet panel/glass van tipi araçları için, yeni iş ve yenileme poliçelerinde Findeks kredi notu sorgulaması yaparak skor sonuçlara göre otomatik ve anında indirim avantajı Anadolu Sigorta’da.

Findeks kredi notu indirim koşulları;

  • Bireysel müşterilerimizin kullanım tarzı hususi otomobil ya da kamyonet panel/glass van olan araçları için düzenlenecek yeni iş ve yenileme poliçelerinde geçerlidir.
  • Birleşik Kasko, Elektrikli Araç Kasko, Hesaplı Kasko, Pert Kasko, Plaza Kasko, Audi Kasko, Skoda Kasko, Fiat Kasko, Volkswagen Kasko, Seat Kasko, Honda Kasko, Scania Kasko, Alfa Romeo Kasko veya Jeep Kasko Sigortası poliçe tiplerinde geçerlidir. 
  • Söz konusu indirim, herhangi bir kampanya/kurum/meslek indirimi veya özel indirim ile uygulanan poliçeler, lüks araç tarifesi ve sözleşme kapsamında düzenlenen poliçelerde geçerli değildir.

© 2024 - Tüm Hakları Saklıdır.

ACİL YOL YARDIM

SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ METNİ

İnallar Otomotiv A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek aktivite, tanıtım, ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili reklam ve promosyonlardan haberdar olmak için Şirketimiz tarafından şahsınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay vermeniz gerekmektedir.

İzin verdiğiniz takdirde; İnallar Otomotiv A.Ş.’nin, size kampanya ve tanıtımlarla ilgili bilgi sunmasını ve satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarını göndermesini, paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi işleyerek, size telefon, kısa mesaj ve elektronik posta ile ulaşılmasını ve elektronik iletilerin içeriğinin ve diğer kayıtların gerektiğinde ilgili Bakanlığa sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasını kabul etmektesiniz.

Bu bilgiler sadece iletilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz 3. kişilerle gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilir, verdiğiniz onayı geri alabilirsiniz. Bu talebinizi Şirketimize çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak veya Şirketimiz bilgilerindeki iletişim adreslerine ücretsiz olarak iletebilirsiniz.