Solarçatı’dan Güneş Enerji Paneli Kurulumunda Anadolu Sigortalılara Özel İndirim!

Solarçatı’dan Güneş Enerji Paneli Kurulumunda Anadolu Sigortalılara Özel İndirim!

Solarçatı’dan Güneş Enerji Paneli Kurulumunda Anadolu Sigortalılara Özel İndirim!

Anadolu Sigorta olarak sigortalılarımıza özel avantajlar sunmaya devam ediyoruz. Siz de evinizin elektriğini güneş enerjisinden üreterek tasarruf etmek ve temiz enerji kullanmak istiyorsanız kampanya kodunuz ile Solarçatı’ya başvurun, size özel %10 indirimden yararlanın!

Kampanya Koşulları:

  • Kampanya kapsamında, Anadolu Sigorta’dan yürürlükte poliçesi olan ve kampanya kodu ile Solarçatı’ya başvuran müşterilerimize, Solarçatı tarafından sağlanacak şebekeye bağlı çatı tipi evsel güneş enerji paneli kurulum paketlerinde KDV dahil fiyatlar üzerinden %10 indirim sunulacaktır.
  • Kampanya 1 Mayıs 2024 tarihine kadar geçerlidir.
  • Evsel güneş enerji paneli kurulum paketleri ile ilgili detaylı bilgi ve hizmet taleplerinizi aşağıdaki linkteki talep formu aracılığı ile Solarçatı’ya iletebilirsiniz.
  • Talep formunda yer alan kampanya kodu alanına “ASGÜNEŞENERJİ” olarak belirlenen kampanya kodunuzu girerek Anadolu Sigortalılara özel indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
  • Anadolu Sigorta ve Solarçatı süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya kapsamında Solarçatı tarafınca sunulacak hizmetin sorumluluğu Solarçatı'ya aittir. Anadolu Sigorta hizmetlerin kullanımı veya kullanılamaması sonucu ortaya çıkabilecek ya da ilgisi olan, doğrudan veya dolaylı hiçbir zararla ilgili olarak sorumluluk kabul etmeyecektir.

© 2024 - Tüm Hakları Saklıdır.

ACİL YOL YARDIM

SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ METNİ

İnallar Otomotiv A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek aktivite, tanıtım, ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili reklam ve promosyonlardan haberdar olmak için Şirketimiz tarafından şahsınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay vermeniz gerekmektedir.

İzin verdiğiniz takdirde; İnallar Otomotiv A.Ş.’nin, size kampanya ve tanıtımlarla ilgili bilgi sunmasını ve satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarını göndermesini, paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi işleyerek, size telefon, kısa mesaj ve elektronik posta ile ulaşılmasını ve elektronik iletilerin içeriğinin ve diğer kayıtların gerektiğinde ilgili Bakanlığa sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasını kabul etmektesiniz.

Bu bilgiler sadece iletilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz 3. kişilerle gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilir, verdiğiniz onayı geri alabilirsiniz. Bu talebinizi Şirketimize çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak veya Şirketimiz bilgilerindeki iletişim adreslerine ücretsiz olarak iletebilirsiniz.