Meslek Gruplarına Özel %20'ye Varan Kasko İndirimleri

Meslek Gruplarına Özel %20'ye Varan Kasko İndirimleri

Allianz % 20'ye varan  kasko indirimiyle çalışanların yanında...

Allianz’dan kasko sigortası alan aşağıdaki meslek gruplarına mensup müşterilerimiz %20’ye varan indirim avantajından faydalanıyor.

  • Uygulama, peşin ya da kredi kartı fark etmeksizin tüm ödeme seçenekleri için geçerlidir.
  • Söz konusu indirimler;  ilgili meslek grubu mensuplarının kasko poliçelerinde, yanlarında verilen oranlara varan miktarda uygulanmaktadır.

Sigortalının aşağıdaki mesleklerden birine sahip olması ya da bu meslekleri icra ettikten sonra emekli olması durumunda özel otomobil ve hususi kamyonet kullanım tarzları için bu indirim uygulanabilir.

Memur İndirimi: %15 (657 sayılı kanuna tabi tüm devlet memurları ile devlet memurlarının anne, baba, eş, çocuklar ve eşlerinin ebeveynleri için uygulanır. 4A, 4B ve 4C grubuna dahil tüm gruplar bu indirimden faydalanabilir. Kişinin devlet memuru olup olmadığının kontrolü sicil numarasından yapılır. Devlet memurları sicil numarası 8 hanelidir.)

TSK Mensubu ve Eşi : %20 (Subay, astsubay ve sivil personele ve eşlerine uygulanmakta olup sigortalının kimlik kartının olması gerekmektedir.)

Öğretmen: %15 ( MEB’e bağlı öğretmen, müfettiş ve müfettiş yardımcıları için  uygulanmakta olup sigortalının MEB’den öğretmen olduğuna dair belge veya kimlik kartı alınması gerekmektedir. Özel okulda veya dershanede öğretmenlik yapan kişiler için ise, özel okulda/dershanede öğretmen olduğuna dair yazı ve öğretmen diploması/ formasyon belgesi temin edebilmeleri durumunda öğretmen indirim uygulanabilmektedir.)

Emniyet Mensubu: %15 (Polis, komiser ve komiser yardımcısı, emniyet amiri ve emniyet amiri yardımcısı, müfettiş ve müfettiş yardımcısı için uygulanabilmektedir.)

Mülki İdare: %15  (Vali ve vali yardımcısı, kaymakam ve kaymakam yardımcısı için uygulanabilmektedir.)                            

Yargı Mensubu: %15 (Hakim, savcı ve/veya hakim, savcı yardımcıları için uygulanmakta olup sigortalının kimlik kartının olması gerekmektedir. Yargı mensubu indirimi avukatlar için uygulanmamaktadır.)

Üniversite Öğretim Üyesi: %15 (Öğretim üyesi ve okutman için uygulanabilmektedir.)

Uyarı: Meslek indirimi uygulanan poliçeler için hasar anında sigortalının/sigorta ettirenin poliçede beyan edilen mesleğin üyesi olduğunu gösterir belge talep edilecektir. İlgili belgenin temin edilememesi durumunda, hasar ödemesinde poliçeye uygulanan indirim oranında kesinti yapılır. Ayrıca poliçede verilmiş olan indirim, düzenlenecek zeyil ile poliçe başlangıç tarihinden itibaren geçerli olacak şekilde geri alınır.Kesinti tutarı, kısmi hasarlarda hasar bedeli üzerinden, pert hasar durumunda aracın hasar tarihindeki rayiç bedelinden sovtaj bedelinin düşülmesi sonrası elde edilen bedel üzerinden hesaplanır.

© 2024 - Tüm Hakları Saklıdır.

ACİL YOL YARDIM

SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ METNİ

İnallar Otomotiv A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek aktivite, tanıtım, ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili reklam ve promosyonlardan haberdar olmak için Şirketimiz tarafından şahsınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay vermeniz gerekmektedir.

İzin verdiğiniz takdirde; İnallar Otomotiv A.Ş.’nin, size kampanya ve tanıtımlarla ilgili bilgi sunmasını ve satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarını göndermesini, paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi işleyerek, size telefon, kısa mesaj ve elektronik posta ile ulaşılmasını ve elektronik iletilerin içeriğinin ve diğer kayıtların gerektiğinde ilgili Bakanlığa sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasını kabul etmektesiniz.

Bu bilgiler sadece iletilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz 3. kişilerle gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilir, verdiğiniz onayı geri alabilirsiniz. Bu talebinizi Şirketimize çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak veya Şirketimiz bilgilerindeki iletişim adreslerine ücretsiz olarak iletebilirsiniz.