Sağlık Sigortalarında Gençlik Kampanyası

Sağlık Sigortalarında Gençlik Kampanyası

Allianz Sigorta’dan yürürlükte en az bir sağlık sigortası poliçesi bulunan 18-25 yaş arasındaki sigortalılar aşağıda belirtilen 10 firmaya ait 10 farklı indirimden faydalanabilecektir.

Kampanyamız kapsamında genç müşterilerimizin eğitimden, taşınmaya, elektronik eşyadan, giyim ve spor malzemelerine kadar önemli ihtiyaçları göz önünde bulundurarak çeşitli sektörlerden firmalar belirlenerek anlaşmalar yapılmıştır. Bu firmalar Armut, Arzum, Boğaziçi Enstitüsü, Çiçek Sepeti, Goldmasterhome, Goodmarket, Sportive, Turna.com, Upwatch ve Yves Rocher’den oluşmaktadır.

Kampanya Koşulları

 1. Allianz Sigorta sağlık sigortası ürünlerinden en az birinde yürürlükte bir sağlık sigorta poliçesi bulunan 18-25 yaş arasındaki tüm sigortalılar kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanya’dan sadece sigortalılarımız faydalanabilecektir.
 2. Kodlar sınırlı sayıda ve tek kullanımlıktır. Her kullanıcı her kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir (10 firma için toplamda 10 indirim hakkı bulunmaktadır).
 3. Allianz müşterilerine özel bu kampanyalar firmaların sunduğu diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
 4. Kampanyadan yararlanabilmek için, Allianz’ım uygulaması üzerinden Kampanyalar alanında (Diğer isimli sekmede) “Kampanya Kodu Al” butonuna tıklanarak kampanya kodu alınması gerekmektedir. Kampanyaya ait tüm detaylar Allianz’ım mobil uygulamasında yer alan Kampanyalar kısmında yer almaktadır.
 5. Kampanya kapsamında sunulacak indirimler aşağıdaki gibidir;
  -https://armut.com/indirim/allianzsaglik adresinden yapılacak ilk ev temizliği rezervasyonunda hesaplanan fiyat üzerinden 100 TL indirim,
  -https://www.arzum.com.tr linkindeki Kampanya dahilindeki ürünlerde geçerli %35 indirim
  -Boğaziçi Enstitüsünün “online eğitim" sayfasından seçilen ve Kampanya’ya dahil olan tüm online eğitim ücretlerinde %20 indirim,
  -Ciceksepeti.com/kampanyali-urunler web adresinde yapılan alışverişlerde %15 indirim uygulanacaktır,
  -https://www.goldmasterhome.com/ 'dan %60 İndirim + Ücretsiz kargo avantajı,
  -http://www.goodmarket.com.tr/ linkinde yer alan ürünlerde 1000 TL ve üzeri alışverişlerde "Cep Telefonu" kategorisi hariç %5 indirim,
  -https://www.sportive.com.tr/sportive-allianz/ adresindeki ve tüm Sportive mağazalarındaki ürünlerde geçerli %20 indirim,
  -Turna.com'da yurt dışı uçak biletlerinde 300 TLyurt içi uçak biletlerinde 150 TL indirim,
  -Upwatch sitesinden yapılacak 1000 TL ve üzeri alışverişlerde %15 indirim,
  -https://www.yvesrocher.com.tr/ adresindeki ve Yves Rocher mobil uygulamasındaki seçili ürünlerde geçerli 350 TL ve üstü alışverişlerde %10 indirim
 6. Kampanya kapsamında alınan kodlar sınırlı sayıdadır. Her sigortalı Kampanya’dan sadece 1 (bir) kez faydalanabilir.
 7. Kampanya kapsamında alınan kodlar Armut, Boğaziçi Enstitüsü, Upwatch, Goodmarket Goldmaster firmalarının kodları 31 Aralık 2024; Arzum, Çiçek Sepeti, Turna.com, Sportive firmalarının kodları 30 haziran 2024, Yves Rocher firmasının ise kodları 26 haziran 2024 tarihine kadar kullanılabilecektir.
 8. Allianz kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.
 9. İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 10. Yukarıda bahsi geçen indirimlerin kullanımı ve alınan ürün ve hizmetlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.

© 2024 - Tüm Hakları Saklıdır.

ACİL YOL YARDIM

SİZİNLE İLETİŞİME GEÇELİM

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ METNİ

İnallar Otomotiv A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek aktivite, tanıtım, ürün, hizmet ve kampanyalarla ilgili reklam ve promosyonlardan haberdar olmak için Şirketimiz tarafından şahsınıza ticari elektronik ileti gönderilmesine onay vermeniz gerekmektedir.

İzin verdiğiniz takdirde; İnallar Otomotiv A.Ş.’nin, size kampanya ve tanıtımlarla ilgili bilgi sunmasını ve satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim mesajlarını göndermesini, paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizi işleyerek, size telefon, kısa mesaj ve elektronik posta ile ulaşılmasını ve elektronik iletilerin içeriğinin ve diğer kayıtların gerektiğinde ilgili Bakanlığa sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanmasını kabul etmektesiniz.

Bu bilgiler sadece iletilerinizin sağlıklı şekilde teslim edilmesi, telefon, sms ve/veya e-posta yoluyla bildirimlerimizin zamanında ulaştırılabilmesi amacıyla sözleşme ilişkisi içinde olduğumuz 3. kişilerle gerekli ölçüde paylaşılacaktır.

Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilir, verdiğiniz onayı geri alabilirsiniz. Bu talebinizi Şirketimize çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak veya Şirketimiz bilgilerindeki iletişim adreslerine ücretsiz olarak iletebilirsiniz.